Lelki-nap és Keresztút a Békéért

Az idei évben március 23-án tartjuk a már hagyományos, 3 falun átívelő gyalogos keresztutunkat- lelki délelőttel kiegészítve.

Laci atya nyitja meg a délelőttöt nagyböjti előadásával berkenyei templomunkban 10 órakor,ezt követően Taizei szentségimádást tartunk. Lelki feltöltődésünket, testi követi-egy finom ebédre várjuk a jelenlévőket.

Gyalogos keresztutunk 13 órakor veszi kezdetét a berkenyei templomunk elől, a szokott útvonalon átsétálunk Nógrádra, majd egy rövid pihenőt tartunk a plébánia udvarán. A falu határától polgárőri kísérettel folytatjuk utunkat Diósjenőre, ahol a felújított plébánián is lesz egy állomásunk,frissülési lehetőséggel.

A napot Diósjenőn zárjuk, a 18 órakor kezdődő előesti, Virágvasárnapi szentmisével.

Bízunk benne, hogy ismét egy tartalmas napot tölthetünk együtt, imáinkat, zarándoklatunkat a békéért felajánlva.